Již proběhlo

9. února 2019 S Valentýnem na Valentinku (9. ročník)
Trasa: 9 km
Start: Hůrka (metro „B“) • 8:00 – 11:00
Cíl: Smíchov, restaurace Na Valentince • 10:00 – 14:30

23. února 2019 – S Trilobitem zimou nezimou (13. ročník)
PT, BT: 10, 15, 25, 35 a 50 km
Start: Měchenice, žst. • 6:00 – 11:00
Cíl: Jíloviště, restaurace Spark • 10:00 – 20:00

6. dubna 2019 Středočeská šedesátka (10. ročník)
PT, BT: 11, 22, 35, 47 a 62 km
Start: Mělník, autobusové nádraží • 6:00 – 11:00 
Cíl: Mělník, Blatecká hospoda • 10:00 – 21:00

18. dubna 2019 – Pražské cestičky VII. – 9 km (PJP č. 6)
Start: Bílá Hora (zastávka MHD) • 16:00 – 18:00
Cíl: Hlubočepy, Besední restaurace U Ritschelů • 17:30 – 19:30

30. dubna 2019 – Od hřbitova ke hřbitovu IX. – 9 km (PJP č. 9)
(Prosecký – Olšanský)
Start: Prosek (metro „C“, výstup směr BUS: Letňany, Čakovice, Brandýs n/Labem) • 17:00 – 19:00
Cíl: Žižkov, restaurace Na Křižovatce • 18:30 – 20:30
 
4. května 2019 Karlštejnská tlapička (9. ročník)
PT, BT: 10, 12, 22, 36 a 56 km
Start: Karlštejn, žst. • 6:00 – 11:00
PT: 15, 23 a 32 km
Start: Beroun, žst. • 6:00 – 10:00
CT: 28 a 67 km
Start: Zbraslavské náměstí • 9:00 – 10:30
Cíl: Karlštejn, Penzion Karlštejn • 10:00 – 20:00
 
5. května 2019 Buď připraven! Aneb... (2. ročník)
PT: 10 km
Start: Štěchovice, bus • 8:30 – 11:00
Cíl: Petrov u Prahy, žst. (občerstvení Zelená rokle) • 10:00 – 15:00

20. června 2019 – Z Kolovrat do Dubče opět jinudy V. – 9 km (PJP č. 24)
Start: Kolovraty, žst. • 16:00 – 18:00
Cíl: Dubeč, restaurace U Sokolovny • 17:30 – 20:00

29. června 2019 – Memoriál kamenného brouka a trilobití 75 (13. ročník)
PT, BT: 11, 21, 35, 53 a 77 km
Start: Mníšek pod Brdy (nám. F. X. Svobody) • 5:00 – 11:00
Cíl: Mníšek pod Brdy, restaurace U Benáků 10:00 – 23:30

3. srpna 2019 Kudy chodili trempové aneb sejdeme se v Pikovicích (9. ročník)
PT: 1,5 (recesistická), 8, 15, 25, 35 a 53 km
Start: Petrov u Prahy, žst. (občerstvení Zelená rokle) • 6:00 – 14:00
Cíl: Petrov u Prahy, žst. (občerstvení Zelená rokle) • 10:00 – 20:00

31. srpna 2019 –  Čtyři řeky s Trilobitem 4. řeka Labe (12. ročník)
Starty: Lysá nad Labem, žst.                      11 km • 8:00 – 11:00
            Kostomlaty nad Labem, žst.            22 km • 7:00 – 11:00
            Poděbrady, žst.                                38 km • 6:00 – 10:00
            Velký Osek, žst.                               47 km • 6:00 –  9:00
            Kolín, žst.                                         57 km • 6:00 –  9:00
Cíl: Čelákovice, restaurace Grado • 10:00 20:00  

5. září 2019 – Hlubočepy trochu jinak IX. – 9 km (PPP č. 28)
Start: Malá Chuchle (zastávka MHD) • 16:00 – 18:00
Cíl: Sluneční náměstí, Praha 13 • 17:30 – 19:30


3. října 2019 – Pražské výhledy VII. – 9 km (PPP č. 32)
Start: Slavia (zastávka MHD) • 16:00 – 18:00
Cíl: Výtoň, restaurace Podskalská celnice • 17:30 – 19:30