Výroční schůze

Datum přidání: Jan 15, 2017 10:15:39 AM

Letos jsme uspořádali výroční schůzi v pátek třináctého. S odstupem dvou dní mohu napsat, že se pro nikoho z nás nestal smolným:o) A co se všechno dělo? Odsouhlasili jsme si nové sedmičlené vedení. A když už jsem začala příspěvek v tom numerologickém duchu, tak pokračuji - doufám, že číslo sedm nám bude přinášet štěstí:o) Také jsme zhodnotili uplynulý rok a udělali si plán, jak budeme pokračovat v naší činnosti dál. Ti z nás, kteří přes rok soutěží o nachozené kilometry, byli oceněni. Najedli jsme se a napili a při volné zábavě pak probrali i plno dalších věcí (ne vždy se týkajících turistiky).

Jako každoročně jsme přivítali nové členy. Jsou jimi Alena, Vladimír a Ráďa (ten posílil Růžička gang, který se tímto, co do počtu rodinných příslušníků, dostává na první pozici).

Poprvé se letos schůze zúčastnil oficiální trilobití Fanclub, resp. čtyři jeho zástupci (Milada, Míša, Blanka a Zdeněk), takže o zábavu bylo postaráno:o)

Členská základna aktuálně činí 40 trilobiťáků a 6 hostů. Na fotografii posuďte, jak nám to (nejen v jiném prostředí, kde se schůze konala) opět po roce sluší!!